Pierwsza praca którą tutaj widzimy, powstała jako jeden z elementów większego zestawu, stworzyłem trzy osobne prace które stanowiły tło do listu, tak. Owe prace były formą listu, kompletnego, dużego listu składającego się z trzech kartek A4 które pisało mi się lekką ręką, a ów praca została jak większość złożona z elementów znalezionych w grafikach google i złożona na nowo i zmodyfikowana według uznania.

Druga praca z której nie ukrywam, po dziś dzień jestem dumny. Do większości prac wciąż posiadam gotowe pliki .PSD gotowe do odczytu w programie Photoshop aby móc dowolnie modyfikować i odtwarzać owe prace, jednakże wracając. Jest to praca o tematyce bardziej post apokaliptycznej, ciemna, szara przytłaczająca koncepcja, rysy na kartce symulujące jakby zdjęcie zostało zniszczone zębem czasu, ciemność i pożoga, mrok i cierpienie tak miała się przedstawiać praca.

Trzecia i ostatnia praca mająca na celu ukazanie po prostu tęsknoty, a zarazem dobrze byłoby powiedzieć, że to była jedna z pierwszych prac która zaczynała „coś” przypominać, która nie przyprawiała mnie o ból głowy i zdenerwowanie jako perfekcjonisty gdzie dążenie do perfekcji zaspokaja i napędza, a niepowodzenia rozdrażniają, lecz tak oto wyszła pierwsza „coś” praca jak ją nazywałem.

Tak oto prezentują się pierwsze trzy prace przedstawione w tym cyklu Twórczości gdzie każda zawiera krótki opis i historię tego jak wyglądała, każdy opis jest inaczej skonstruowany, ale prowadzi do jednego celu. Prowadzi do tego, aby uświadomić drugą osobę o tym, że każda z tych prac stworzona z materiałów zebranych w google grafika jest pewnego rodzaju pracą/zabawą/sztuką choć może niezbyt wyrafinowaną, jednakże moje umiejętności również nie są zbyt wielkie, jednakże! Jednakże szczere starania, to było coś, co mnie napędza po dziś dzień i sprawia, że z przyjemnością znów tworzę to co kocham!