Pierwsza z trzech prac, zrobiona na pozór takiego smutnego, ciężkiego, szaro-burego żywota, złamanego serca i trudu jakie stawia życie, celem tej pracy było w zasadzie ukazanie, że zawsze miłość jest w stanie zwyciężyć wszystko pomimo trudów.

Kolejna praca w której zauważyć można podobieństwo do poprzedniej, jednakże z faktu na małą ilość materiałów jakimi dysponowałem pracowałem tak jak potrafiłem. Tak oto powstawała kolejna praca i kolejna mająca na celu szlifowanie doświadczeń, nauk i wiedzy z zakresu obsługi programu graficznego.

I ostatnia dzisiaj praca, bardzo podobna do pozostałych, jednakże! To jak została wykonana różni się od pozostałych ponieważ jest wiele bardziej prosta, zrobiona trochę na odczepnego już wtedy, jednakże było to już zapełnianie własnego pragnienia tworzenia.

Witajcie! Jest to niewątpliwie kolejny wpis z trzema pracami które chciałem upublicznić do wglądu dla was i podzielić się krótką zaiste historią istnienia na ich temat. Zdaje sobie sprawę, że owe prace graficzne często również występowały gdzieś, przeplatały się i istniały, ale z uwagi na fakt, że to całkowicie na nowo zaprojektowany blog, zaczynamy wszystko od nowa, tak więc. Miłego dnia i oglądania reszty bloga!