Pierwsza praca która zajęła mi nie ukrywam już więcej czasu, jednakże jej tematyka też nie jest zwyczajna. Jest to praca wykonana na zasadzie abstrakcji i połączenia ze sobą kilku elementów w jedno, dopasowanie tych elementów sprawiło, że stało się to dość nietypową i ciekawą kompozycją co nie powiem jedna z prac którą doceniam.

Druga praca uważam jedna z lepszych, praca mająca na celu ukazanie post apokaliptycznej wizji wypalonej na kartach historii i wytartej zębem czasu, jak również samo lokowanie produktu nie jest tutaj zamierzone, po prostu zarówno główny bohater pochodzi z owego elementu jak i napis dlatego tak dobrze było to spasować razem, jednakże ciężko uwierzyć jak bardzo były to różne elementy, a jak dograne.

Witajcie moi drodzy w już trzeciej części prac która i w sama sobie powoli wyewoluowała. Uważam, że zmienię odrobinę koncepcję samych prac graficznych z trzech prac schodząc do dwóch aby było łatwiej selekcjonować podobnej wielkości prace i tworzyć, jak również łatwiej opisywać i częściej swoje własne prace, ale … Właśnie, ale nie tylko! Ponieważ istnieje możliwość publikowania i Waszych prac w kategorii „Prace graficzne” wystarczy skontaktować się z nami jako autorami i wyrazić taką chęć, a wszystko bardzo chętnie dogadamy i sprawimy, że Wasze prace staną się elementem tego świata który kreujemy!