„W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Bo człowiek może obejść się bez wielu rzeczy, ale nie może obejść się bez drugiego człowieka.”

Oczami Mężczyzny

Witajcie! Nie bez przyczyny znaleźliście się tutaj w wpisie dotyczącym porad o tym jak zaimponować wybrance. A w tym wpisie postaram się przedstawić Wam pięć skutecznych sposobów na to jak w nietypowy sposób zaimponować Waszej wybrance. Postaram się również doradzić, jak również powiedzieć, co nie należy robić aby zaskoczyć niewiastę, której chcielibyście zaimponować. Obawiacie się swojej nieśmiałości? Niepotrzebnie! Nieśmiałość może być Waszym atutem, nieśmiałość jest na swój sposób urocza, a dobrze dawkowana sprawi, że żadna kobieta nie będzie w stanie się Wam oprzeć.

Pierwszy sposób: Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Bądź naturalny, bądź sobą! Jeżeli zaczniesz udawać kogoś kim nie jesteś, a będziesz udawał kogoś złego, żeby zaimponować kobiecie, od razu wybij to sobie z głowy. Kłamstwo ma krótkie nogi i w końcu ukaże swoje światło dzienne, albo zabrniecie w tym tak głęboko, że zatracicie się sami, a Wasza wybranka czmychnie, bo staniecie się w ten sposób już wręcz odpychający. Bycie sobą, to najlepsze co możecie zrobić. Jeżeli Waszą wybrankę bawi Wasz żart, umiecie z nią rozmawiać, to jest to połowa sukcesu! Pamiętaj, rozmowa jest najważniejsza, a dukanie pokroju „yyy, no wczoraj grałem z kolegami w CS-a i no tyle headshotów sprzedałem …” ręczę Ci, że jeżeli nie jest zwolenniczką gier, a większość kobiet z natury nie jest albo wybranych bardziej, to odrzucisz ją taką rozmową i znudzisz. Spróbuj mieć w świadomości przygotowane kilka podstawowych tematów pokroju muzyki, książek, życia codziennego, gotowania czy nawet rybek jeżeli wiesz, że ona takowe lubi. I nie zmieniaj tematu jeżeli widzisz, że rozmowa się zaczęła Wam układać!

Bądź sobą, nie bój się odrzucenia, lecz nie bądź egoistą, bądź przyjacielski i cierpliwy!

Drugi sposób: Bądźcie uprzejmi, mili, życzliwi. Chociaż, nie ukrywając, kobiety bardziej wolą tych „niegrzecznych” facetów. Uwierzcie mi na słowo, że prawdziwy mężczyzna to ten, który nie chodzi w skórze z tatuażem na plecach, a taki, który otworzy swojej kobiecie drzwi, czy kupi choćby różę z okazji kolejnego miesiąca razem czy nawet bez okazji. Bądźcie mili, uprzejmi i życzliwi, to jest warte tego! Życzliwość, drodzy Panowie, jest oznaką Waszego wychowania i może nie każda kobieta doceni Waszą życzliwość czy bycie miłym oraz potraktuje jak dziwaków, ale taka kobieta nie zasługuje na to miano. W moim odczuciu to jeszcze niedojrzały w pełni osobnik płci przeciwnej. Prawdziwa kobieta ponad wszystko doceni Wasze kroki, ponieważ nie sztuką jest kobietę zasypać kwiatami, sztuką jest aby była warta tego! Pamiętajcie również, bycie miłym nie oznacza wyłącznie prawienia komplementów, o nie! Musicie dozować komplementy, ponieważ w pewnym momencie może okazać się, że Wasza wybranka po prostu sobie z Was drwi, bawi się Wami, a Wy próbujecie być na siłę mili, to nie tak. Dozowanie komplementów i drobnych prezentów, a szczególnie robionych ręcznie od serca, zaręczam, że podbije serce Waszej wybranki! Panowie, nie bójcie się powiedzieć przepraszam, a nie „sorry”, mamy tak piękny język, a musimy wtrącać takie makaronizmy? Uwierzcie mi proszę, słowo przepraszam nie ujmie Wam godności, a doda pewności kobiecie, o którą zabiegacie, że nie jesteście ledwie podlotkiem.

Schowaj dumę do kieszeni, pokaż, że masz prawo się pomylić, ona to doceni!

Trzeci sposób: Zabiegaj o wybrankę drobnymi krokami, nie czekaj na wielkie osiągnięcie! To bardzo istotne tam gdzie wielu popełnia błąd, starając się w jakiś niesamowity sposób i w iście szamańskim stylu zabiegać o niewiastę, która im się podoba, szukając chyba jakiegoś uroku… Panowie, to nie tak! Aby dojść do serca wybranki, trzeba iść drobnymi krokami i pamiętać, że każdy drobny krok przybliża nas do celu, do tego abyśmy zaimponowali naszej wybrance serca, ale też sprawili, że ona oszaleje na naszym punkcie. I nie w sposób aby tylko o jednym myśleć, o tym zapomnijcie, ponieważ tak szybko popełnicie błąd. Po prostu wybijcie sobie z głowy traktowanie kobiety przedmiotowo na zasadzie: „Jak już ją poderwę to ją tak …”. Nie, nie i jeszcze raz nie! Potępiam całkowicie takie zachowanie! Tak nie można. Kobieta to istota delikatniejsza, słabsza od mężczyzn i nie chce tu słyszeć głosu feminizmu, ale taka jest prawda. Kobieta z natury, choć słabsza fizycznie i delikatniejsza, nosi na swych plecach więcej ciężaru niż nam facetom się tylko wydaje. To kobieta rodzi dzieci, wychowuje w większości czasu i tu no nie zaprzeczy żaden facet, to kobieta dba w większości przypadków o dom, o mężczyznę, prawda? Zrozumcie Panowie, jeden komplement, jedna róża, jeden czuły pocałunek i kilka słów, to naprawdę niewielka zapłata za całe dobro jakie dają nam kobiety, a mimo to wielu mężczyzn nawet tego nie potrafi im ofiarować, to przykre.

Drobne kroki są sumą większych, a większe dużych!

czwarty sposób: Długie rozmowy, szczere rozmowy, umiejętność słuchania i prawda jako fundamenty! Panowie, choć może wydawać się, że zboczyliśmy trochę z tematu, nic bardziej mylnego. Szczera rozmowa, umiejętność słuchania ze zrozumiem i prawda jako fundamenty to istotne elementy służące jako fundament związku, który chcielibyście tworzyć. Musicie umocnić swą niewiastę w przekonaniu, że jej słuchacie, że może powiedzieć Wam wszystko, że chcecie z nią rozmawiać i spędzać z nią każdą możliwą chwilę, zachowując też czas dla siebie, pamiętajcie! Po prostu w pewnym etapie życia i rozmów musicie rozgraniczyć sobie czas, i wyraźnie zaznaczyć – możemy rozmawiać cały dzień, ale ja potrzebuję np. godzinę dziennie na czytanie książek, a ona na inną czynność i w ten sposób unikniecie poważnych zgrzytów w przyszłości i haseł: „Wolisz grę ode mnie…”. Uwierzcie, sprawdzone w praktyce przez niejednego męczennika. Umiejętność słuchania ze zrozumieniem, Panowie to bardzo ważne! Jeżeli będziecie mówić „No tak, tak, a o czym mówiłaś?”… To możecie zapomnieć o tym, że Wasza niewiasta będzie miała ochotę albo z Wami w ogóle rozmawiać, albo cokolwiek spędzać czas z przyjemnością. Wykazujcie umiejętność słuchania ze zrozumieniem, nawet jeżeli mówi o tym jak robiła dzisiaj sobie paznokcie i jej nie wyszło, nieważne, że nie macie o tym pojęcia, ale możecie zapytać co nie wyszło, dlaczego, a może zapytać o to, a dlaczego tak zrobiła, a nie inaczej. Widzicie? Nie mając pojęcia macie trzy kolejne pytania i tak możecie kontynuować rozmowę bez urywania tematu pokroju „Aha, no spoko …” Oo zgrozo, nie róbcie tego. Niejedna osoba zignoruje to i tyle, a inna niewiasta będzie na to uczulona jak płachta na byka.

Prawda to fundament niemożliwy do podważenia przez innych!

Piąty sposób: Pamiętaj, kobiety się nie zdobywa, o kobietę zabiega się całe życie! A ostatni sposób poświęcę na to by powiedzieć co ja zauważyłem z swojego żywota, obserwacji itd. Panowie, to bardzo istotne co teraz przeczytacie i weźcie to sobie napiszcie nawet na ręce aby zawsze pamiętać: „Kobieta to krucha istota, którą musimy chronić, a ona w zamian sprawi, że nasze życie już nigdy nie będzie puste.”. I to jest prawda, jednakże! Nie mam tu na myśli, że mamy tu być jakimiś „maczo”, chamami czy coś podobne, nie! Nie raz kobieta będzie od nas silniejsza w chwilach gdy my się ugniemy, a ona będzie nas wspierać. Panowie nie bójcie się okazywać uczuć, ponieważ wydaje się Wam, że to oznaka słabości, to błąd! Słabością jest bycie po prostu bezuczuciowym człowiekiem, który zamyka wszystko w sobie. Nie bójcie się powiedzieć Waszej wybrance, że boicie się ciemności, jedna się zaśmieje, inna powie, że a ona z kolei boi się pająków. W ten sposób oboje wiecie czego się możecie bać i czego uniknąć w przyszłości i zgrzytów w związku z tym. Pamiętajcie również, że związek bez kłótni od czasu do czasu nie ma prawa być zdrowy, ponieważ kłótnia ma to do siebie, że jest czasami potrzebna do rozładowania napięcia narastającego między Wami nawet z prostych spraw, które nie rozwiązaliście. Związek, w którym są kłótnie to zdrowy związek, ale pamiętajcie, kłótnia zwykle kończy się szczęśliwym zakończeniem gdy albo Wy, albo kobieta ustępują w tej kłótni, bo po prostu, któraś ze stron musi odpuścić gdyż inaczej kłótnia nie skończy się i tym efektem, oboje zaczną się uspokajać, nawet śmiać z tego, że kłótnia była z powodu np. spalonego naleśnika. A to wszystko Was umocni jeżeli po prostu powiecie, przepraszam, nie powinienem, ale wiesz? Mimo, że spalony, to fajnie chrupał. Pamiętajcie, w związku najważniejszy jest też kompromis! Sztuka kompromisów to sztuka szczęśliwych związków.

Szczypta zazdrości jest potrzebna jak powietrze, lecz szczypta zaznaczam!

Reasumując, tych kilka sposobów, które zostały rozwinięte o jeszcze dodatkowe instrukcje, wierzę, że pomogą Wam znacząco w tym aby zdobyć serce Waszej niewiasty. Osobiście również jestem w związku i nie powiem, nikt nigdy nie mówił, że w życiu jest kolorowo. Były chwile bardzo trudne, w których byliśmy blisko albo i daleko, ale byliśmy wciąż i szczerze? Prawdziwy związek to taki, w którym gdzie opadną motylki i chmurki miłości, zostaje wciąż uczucie i czujecie, że znów zobaczycie się niedługo, tęsknicie, piszecie, mówicie nawet proste „uważaj na siebie”, to wyrażacie jak bardzo kogoś kochacie, a ja z upływem czasu wiem jedno, że ten związek to jest związek o jakim nie miałem prawa marzyć, ponieważ owa kobieta nie chce nic, a ja chciałbym jej dać dzięki temu wszystko. Pamiętajcie Panowie, jeżeli z czasem czujecie jak przy tej drugiej połowie taki spokój psychiczny, ciszę pomimo ciężaru pracy, domu w życiu i budzicie się rano z myślą, że ona tu jest, że cały Wasz świat jest obok i z każdym dniem to uczucie narasta, i czujecie coraz bardziej, że Wasza miłość przeszła pewne trudy, a mimo to wytrwała i niczym wino, im starsze tym lepsze, to wiecie wtedy, że to jest właśnie ta jedyna, z którą nie warto spędzać jakiegoś czasu, a warto spędzić całe życie.